A-Z Proje

ustalarnedir

Ustalarımız mesleğinde tüm standartlarını sağlamış, kaliteden ödün vermeyen, uygulama eğitimlerini katılmayı prensip edilenlerin arasından seçiyoruz.

 

 

WEB

Ustalar Rehberi – Katalog  :  Kendilerini tanıtmak, en hızlı şekilde bulunmak için ustalar – üreticiler içi katalog projemiz hazırlıyoruz. Katalog , Yapı market , Nalbur, İnşaat firmaları,  Mimar ve Dekorasyon firmaların ulaştırılacaktır.

 

WEBÜRETİCİ DOSTU :  Sektörel ürün ve hizmetlerinin en hızlı tanıtılması, Eğitim programları varsa bunları ilgili ustalara iletilmesi aşamasında, ustalar arasında bir iletişim platformu sunuyoruz. Üreticilerin eğitim programları

                        var ise bunları ilgili mesleklerin ustalarına ulaştırıyoruz.

 

WEBWEB TV : Sektörel gündemi ve Eğitici program ile görsel medyada tanıtımlar yapıyoruz. Üreticilerin reklamlarını , ropartajlarını,  ev dekorasyon bilgileri programlarını hazırlıyoruz.

 

WEBORTAK SATIN ALMA : Ustaların kullandıkları ürünleri önceden planlanarak bir ortak talep formu hazırlıyoruz. İhale usulü üreticilerle görüşüp, en ekonomik alım yapıyoruz.

 

 

SWEBMS & WHATSAPP :  Kişi / kurumlara en hızlı şekilde ulaşmak, kampanyalardan yararlanmak, yeni ürün tanıtımlarını, Fırsatları sektörel ustalara ulaştırıyoruz.

 

 

WEBSİTE İÇİ REKLAM :  Sitemizde belirlediğimiz alanlara ilişkin üretim / hizmet satışı yapan kişi kuruluşlara site içinde alan açarak markalarına satışlarına destek oluyoruz.

 

WEBKARİYER :  Müteahhit veya mimarların en çok ihtiyaç bulduğu çalışanları ile iş arayanlar ile buluşturarak insan kaynakları hizmeti sunuyoruz.

 

WEBYAPI PROJE DESTEK  :  Müteahhit,  Mimar için projelerinde kullandıkları yapı ürünü maliyet ve  zamandan kazanmak için ortak satın alma projesi sağlıyoruz. Temelden – Anahtar tesliminde  projelerinde tüm usta ve

                         malzeme alımlarda alternatif teklifler sunuyoruz.

 

WEBEĞİTİM  :  Yasal veya Kişisel gelişim eğitimleri, üreticilerin ürün eğitimleri organize ederek ustaları haberdar ediyoruz.

 

 

Bir cevap yazın