Neden Biz ?

USTALAR.COM günümüzün yoğun iş temposunda günlük yaşantımızın ihtiyaçlarını Ev, işyeri ve dış alanlar için gerekli olan boya, badana, tamir, bakım ve tadilat işleri gibi hizmet sektöründeki bütün ihtiyaçlara tek birçatı altından çözüm sunuyoruz. Usta kartvizitleri biriktirmek, sokak sokak tesisatçı aramak, eşten dosttan gündelikçi ya da bakıcı tavsiyesi istemek, Türkiye’nin en iyi usta arama platformu USTALAR:COM ile tarihe karışıyor! % 100 müşteri memnuniyeti çerçevesinde aldığınız hizmet hakkında değerlendirme imkanına sahip olacaksınız.

Üreticiler, ürünleriniz ustalara tanıtmak, yeni sunumlar hazırlamak, eğitim programlarını ustalara hızlı, etkili ulaştırmak için ustalar.m size yeterlidir. Sizlerle beraber ustalara sunumlar hazırlayalım, ürünlerini tanıtalım. tek yapmanız gereken 7/24 sanal ofis açmak, haber reklam ve reklam seçeneklerinden birini seçmekdir.

USTALAR, artık müşteri bulmak, olan müşteri portföyünü genişletmek mi istiyorsunuz, sizler için ustaların en geniş platformunda yerini ayırttın . 7 / 24 Sanal Ofis ile size tüm cihazlarla ulaşabilirsiniz. 2015 sonu geçerli lmak üzere sınırsız teklif almak, Tanıtım sayfanız ve üreticilerin eğitim programlarına katılmak sadece 299 TL + KDV . Bu fırsat Kaçmaz ..

Bir cevap yazın