Arama:

Yapı Market Tedarikçileri fuarına katıldık ..

Bu yıl ilk düzenlenen yapı market tedarikcileri fuarı büyük bir katılımla gerçekleşti. Fuarda gerek ustalar gerekse imalatçı firmalarla görüşme imkanına sahip olduk. USTALAR.COM standı ziyaretçilerden büyük bir ilgi topladı. Ziyaretci ve Katılımlar USTALAR.COM için çok olumlu değerlendirmeler yaptı. Bu projenin devam etmesi için tavsiyelerde bulundular.

Sponsor Firmamız : YELPAM KULP ürünlerini sergileyerek, yapı market tedarikcilerle görüşmeler gerçekleştirdi.

Yapı Market Tedarikcileri fuarı GÖrüntüsü
Yapı Market Tedarikcileri fuarı GÖrüntüsü

Bauhaus’ta indirim ve Kampanyalar devam ediyor.

120.000 Ürün Çeşidiyle Keyifli Alışverişler…

Bu fiyatlar  17 Temmuz – 06 Ağustos 2010 tarihleri arasında geçerlidir.Kampanyalarımızı, avantajlı fiyatlarımızı, yeni ürünlerimizi ve promosyonlarımızı sizlere duyurmak amacıyla yayınladığımız Bauhaus dergi, siz değerli müşterilerimizle onbeş günde bir buluşuyor. Bauhaus’un kaliteli ve geniş ürün yelpazesinden sizler için seçtiklerimizin yer aldığı dergimizi, tüm Bauhaus’larda bulabilirsiniz.
 

Yapı ve Yapı merket

Günümüzdeyse yapı ve yapı merket alanında isim olarak mimarlık veya inşaat firması olarak adlandırılan firmaların ilgili tüm alanlardan uzmanları vardı, örneğin işçiler, veya bu tür becerilere sahip olanları tedarik edebilecek ortak kuruluşları vardı. Böylece bu tür firmalar kendilerini inşaat firması olarak işin başından sonuna kadar tek merkezli olarak lanse ediyorlardı. Bu bir tasarım yapısı özü olarak gösterilir ve burada sözleşmeci tarafa bir performans özelliği verilir ve böylece performans spesifikasyonlarına yapışırarak projenin baştan sonuna kadar projeyi ele alır.