Arama:

Duvarlara Simli Boya Nasıl Yapılır..

VENTO, Damasco desenli kumaşlardan esinlenerek yapılmıştır. Yıkanabilir, anti statiktir ve uygularken kullanılan alete göre istenilen desen verilebilir. VENTO katalog renkleri ve hayal gücünüze göre değişik renk karışımlarıyla sınırsız renk çeşidi elde edilebilir.

Zemin Hazırlığı

Yeni Yüzeyler : Fix 300 %300 su ile inceltilerek uygulanır

Eski yüzeyler : Önceden sürülmüş olan boya, eğer problemli ise yüzeyden çıkarılır. Fix 300 %300                       oranında sulandırılarak uygulanır, kalitesiz bir yüzey söz konusu ise Fondo sürülür. VENTO Base  olmadan daha önce uygulanmış boyaların üzerine VENTO Desen uygulanamaz.

Uygulama : VENTO Base (alt astar) %15-20 su ile inceltilerek, pösteki veya saten rulo ile bir veya iki kat olarak tüm yüzeye eşit bir şekilde dağıtılarak uygulanır. VENTO Desen %40-50 oranında sulandırılır, düz bir yere dökülür ve doğal deniz süngeri (ıslatılmış) batırılarak boya süngere yedirilir. Boyalı sünger mevcut kurumuş Base`in üzerine sistemli darbelerle tamponlanarak desen verilir. Yüzeyin ayni yoğunlukta olması için süngere ayni miktarda boya emdirmek gerekir.

Seyreltme : VENTO Base %15-20 / VENTO Desen %40- 50 su ile inceltilerek

Uygulama Sıcaklığı: +5˚C ile +40˚C arası

Kuruma Süresi : İlk kuruma 6 saattir, üzerine boya sürülebilmesi için 6-8 saat geçmesi gerekir.

Tüketim : VENTO Base: 4-5 m²/kg. VENTO Desen: 30 m²/lt

Depolama : Min. +5˚C` de serin ve kuru bir ortamda en az 18 ay muhafaza edilebilir.

Ambalaj : VENTO Base 2,5lt – 5lt – 15lt / VENTO Desen 1lt – 2,5lt – 5lt

 

 

 

Duvarlara-Desen-Veren-Boya-Rulosu

YAPI MARKET TEDARİKÇİLERİ FUARINA DAVET

80 bini aşkın ürün çeşidiyle perakendenin yükselen trendi olan yapı marketlerin ulaştığı son noktayı

  Yapı Market Tedarikçilerinin Fuarı ortaya koyuyor…

  Türkiye’de hızla yayılan yapı market zincirlerinin, şimdilik yılda bir kez bir fuar çatısı altında ürün inceleme ve satınalma platformu oluyor. Küçük yapı marketlerin, yeni ortak satınalma oluşumlarının ve binlerce nalbur perakendecisinin ziyaretine de açık olacak fuar, tedarikçilere yeni müşteriler ve müşteri grupları yaratan bir büyük organizasyon olacak.

  Tabloid formattaki Tedarik Gazetesi’nin öncülüğünde, Nalburiye Dergisinin 21 yıllık tecrübesiyle, Medya Fors tarafından organize edilecek Yapı Market Tedarikçilerinin Fuarı, 16-19 Eylül 2010 tarihleri arasında İstanbul’da CNR Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. “Yeni bir pazar yeri” konsepti sunan fuar tedarikçilere yapı market raflarında ve reyonlarında yer almak için önemli fırsatlar sunacak.

   Buradaki amaç zaten bildikleri ürünleri satınalmacılara tanıtmaktan çok, yeni ürün, promosyon ve merchandise odaklı bir katılımla “gövde gösterisi” yaparken, mamul farklılaştırılmasına konu olan ürünlerin uygulama kolaylıkları ve sahaları konusunda fikir yaratmaktır… ilişki sadakatini pekiştirmektir, genelde sizlerin  gittiği müşterilerinizi  (satın almacıları) yılda bir kez de olsa böylesi spesifik bir fuar çatısı altında kendi ortamınızda ağırlama ve motive etme imkanıdır, satış şartlarını değerlendirme ve senelik sipariş programını gözden geçirme imkanıdır… Burada önemli bir nüans yaratıyoruz.

   Ayrıca  küçük yapı marketlerin, yeni ortak satınalma oluşumlarının, bizim gurubumuzun amiral gemisi olan Nalburiye dergisinin ulaştığı tüm nalburların ziyaretine de açık olacak ve sizlere yeni müşteriler ve veya müşteri gurupları yaratacak bir büyük organizasyondan bahsediyoruz… Dağıtım kanalının top yekün hazır ve nazır olacağı “yeni bir Pazar Yeri” konseptinden bahsediyoruz…

onine davetiye için   tıklayın >>,