İstanbul / Türkiye
0 212 875 31 86
destek@ustalar.com

Neden USTALAR.COM ?

İşinizi ustalara bırakın..

Dünya varoldukça insanoğlunun ihtiyaçları karşılaşması bu aşamada onlara bu sürekliliği devam etmsi için mesleki deneymlerin olması yada başka kişi gruplardan destek almaları süreklilik haline gelmiştir. Mesleki deneyimler o mesleğin iyyi bir eğitim ve bunu hayata geçirilmesi ile gerçekleşir. İnsanoğlu hayatının sürekliği ise gerek bıreysel gerekse yaşadığı , çalıştığı ortamlarda meydan gelen arızalarda destek alması ile aynı paraleldir.

Bu amaçla kişilerin kendilerini tanıtabilmeleri ve geniş kitlelere ulaşmaları zorunlulk haline gelmiştir. Koskoca bir şehirde elımızde rehber olmadığımız vakit en küçük arızada karamsarlığa düşeriz ve çölde su arar gibi “usta” aramaya koyuluruz. Ama bazen problemın nereden kaynaklandığını bilmeden o arızadan biran önce kurtulamı hedefleriz. Günümüz toplulumuz artık problemı anlayarak ve işin esas ustasını bularak sorunu çözmektedir.

İnterne bu anlamda insanoğluna yardımcı olmuştur. Bu amaçla ustalar.com kurduk. Bu sitenin birçok işlevi sizleri rahatlatmaya yeterlı olacaktır. hemde ayrı bır masraf olmadan ( telefon, Ulaşım ) istediğiniz ustaya ulaşabileceksiniz.

cevdet akif usta portal projelerinden biri olan www.ustalar.com sitesi, yurtiçi ve yurtdışında ” usta ” bulmaya aracılık faaliyetlerinde bulunan, “ustalar ” tanıtımına, bu amaçla istihdamın arttırılması işsizliğin azaltılması ve nitelikli eleman yetiştirme, eğitim ve danışmanlık programları çerçevesinde faaliyet gösteren İstanbul ilinde kurulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

× Size nasıl yardımcı olurum ?