SU TESİSATI

2- SU TESİSATI

Yaşam ve Çalışma alanlarında su ve giderleri ile ilgili tüm arızaları ile ilgili sorunlarınıza etkili hızlı çözüm sunuyoruz.
Siz müşterilerimizin memnuniyeti adına, çağrı merkezimizin aranılmasından itibaren; talebiniz alınır. Konumunuza göre size en yakın su tesisatçımızı veya İstanbul ve genelinde gezici olarak hizmet veren ekibimize bilgi verilir. Ekibimiz sorununuz için malzeme gerekiyor ise malzeme teminini yaparak, maksimum 3 saat içerisinde konumunuza ulaşır. İşleminize göre: Örneğin Su kaçağı tespiti veya tıkanıklık açma işlemi yaptıracaksanız maksimum 1 saat içerisinde, su kaçağı tespit edilir, kaçak bölgesinde kırma işlemi yapılır ardından kaçak olan boru onarılır ve talebiniz doğrultusunda kapatıcı madde ile tekrar eski haline getirilir. Yine aynı şekilde, tıkanıklık açma petek yıkama işlemleriniz de 1 saat içerisinde garantili çözüm sunuyoruz.
Su tesisat işlerinizde ise tesisatın yapılacağı bölge ve ihtiyaçlar tespit edilir. Ardından aynı gün içerisinde fiyatlandırılır ve onayınız doğrultusunda istenilen gün içerisinde işe başlanır.

SU TESİSATI SU KAÇAĞI TESPİTİTIKANIKLIK AÇMAPETEK TEMİZLİĞİ


* USTALARIN YAPTIKLARI HİZMETLER KENDİLERİ İLE SİZLER ARASINDA TİCARİ İŞLEMLERDİR. USTALAR.COM SORUMLU TUTULAMAZ.
* USTALARIN KULLANDIKLARI ÜRÜNLERDE GARANTİ VE KALİTE BELGESİ ARAYINIZ.